Získali jste aplikaci na HITHITu nebo v předprodeji a ještě jste nedostali přístupové údaje?

Aplikaci 2000 SLOVÍČEK jsme spustili v úterý 7.2.2017. Ještě ten samý den (okolo 23:00) jsme všem, kdo aplikaci získali na HITHITu a v předprodeji, rozeslali e-maily s přístupovými údaji.

Pokud Vám e-mail dosud nepřišel, omlouváme se, pravděpodobně došlo k nějaké chybě při jeho doručení.

Proto jsme připravili tento formulář, kde můžete své přístupové údaje získat. Zadejte prosím svůj e-mail, který jste uvedli na HITHITu nebo při objednávce v předprodeji, a částku, kterou jste zaplatili:

Zpět na hlavní stránku

Váš aktivační kód je:

-

Tento kód si opište nebo zkopírujte. Další postup je následující:

  1. Vytvořte si v aplikaci účet.
  2. Přihlaste se do něj a aktivujte plnou verzi aplikace pomocí aktivačního kódu.

Účet v aplikaci si můžete vytvořit buď pomocí tlačítka Vytvořit účet v aplikaci dole pod těmito instrukcemi (až si je přečtete) nebo pomocí odkazu https://www.2000slovicek.cz/vytvorit-ucet. Pokud už účet vytvořený máte, přihlaste se do něj (až dočtete tyto instrukce).

Po přihlášení v aplikaci klikněte na odkaz Můj profil v levé části obrazovky.

Dále klikněte na bílé tlačítko Aktivovat.

Na obrazovce Aktivovat aplikaci zadejte Váš aktivační kód. Potvrďte a pokud je vše v pořádku, odemkne se Vám plná verze aplikace. Pokud by se objevil jakýkoliv problém nebo by něco nebylo jasné, napište nám na e-mail info@2000slovicek.cz.

Děkujeme za Vaši trpělivost a podporu a doufáme, že díky naší aplikaci se stane z biflování zábava a učení slovíček Vás konečně začne bavit!

Vytvořit účet v aplikaci