Darujte originální dárek!

Věnujte svým blízkým dárek, který je nejen originální, ale zároveň zábavný a užitečný. Budou ohromeni, až uvidí, jak snadno si mohou zapamatovat cizí slovíčka i bez biflování, a ještě se u toho pobavit. Ideální dárek pro kamarádku, tatínka, tetičku i dědečka!

1950     1650  

KOUPIT JAKO DÁREK
Dárkový poukaz dostanete e-mailem ihned po zaplacení. Dárek tak máte vyřešený okamžitě a bez stresu!

Po přijetí platby obdržíte e-mailem dárkový poukaz a aktivační kód. Dárkový poukaz si vytisknete a darujete obdarovanému. Obdarovaný si založí v aplikaci účet zdarma a pomocí aktivačního kódu, který mu sdělíte, si aktivuje plnou verzi.

Samozřejmostí je 100% garance vrácení peněz v případě nespokojenosti.

Spokojenost našich uživatelů je pro nás na prvním místě. Proto pokud nebudete s aplikací spokojeni, stačí nám do 30 dnů od zakoupení napsat a bez dalších otázek Vám vrátíme všechny peníze.

Co na aplikaci říkají ostatní uživatelé?

Vaše aplikace se mi moc líbí. Smířila jsem se s tím, že mi angličtina prostě nejde. Pravda je, že jsem k vaší aplikaci přistupovala s určitou nedůvěrou. A musím říct, že jsem nadšená. Je to snad poprvé co si slovíčka pamatuji bez biflování.
Šárka K.
Většina příběhů je velmi vtipná, některé jsou tak srandovní, že se svíjím smíchy. Učení slovíček mi jde moc dobře, a to už mi stáří klepe na dveře - 65 let. Mám štěstí, že jsem na vás narazil a že jsem se přihlásil. Děkuji za váš kurz.
Zdeněk M.
Dobrý den, s aplikací jsem navýsost spokojený a nikdy bych neřekl, že by mě učení mohlo tak bavit.
Martin Š.
S učením anglických slovíček začínám až nyní ve svých 56 letech a velmi mne to s Vámi baví, resp. stávám se závislou na Vaší aplikaci :-) Věřím proto, že vytrvám.
Jana H.
Děkuji za nápad 2000 SLOVÍČEK. Jsem začátečník, tak mám vše nové a některé vaše hlášky jsou úžasné.
Jiřina S.
Vaše aplikace se mi VELMI líbí. Zkoušela jsem různé výukové programy, ale s Vaším jsem maximálně spokojená. Tuto techniku výuky znám a osobně ji považuji za jednu z nejefektivnějších. Já sama jsem učitelka angličtiny a snažím se doporučovat svým studentům to, co pro ně považuji za vhodné. A do této své "databáze" :-) jsem zařadila i Vaši aplikaci. Přeji Vám hodně úspěchů v další práci!
Simone
Jsem ráda, že jsem mohla poznat Vaši originální metodu. Myslím, že je velmi dobrá pro lidi, kteří si myslí, že "jazyky jim nejdou" a mohou zpočátku výuky toto "své" přesvědčení odbourat, což je pro další učení klíčové!
Martina F.
Super, perfekt, super. Mám odzkoušeny zkušební lekce a jsem velice nadšená. A opravdu si ta slovíčka pamatuji. Po 10 letech drilu, kdy jsem druhý den zapomněla vše. Díky. Funguje to. Super super super.
Marcela U.
Dobrý den, děkuji za možnost učit se prostřednictvím Vašeho dobře vymyšleného programu. Báječně se mi s ním pracuje a rozhodně nemám chuť „to vzdát“.
Jarka J.
Na chybu jsem nenarazila, učení jde zatím dobře. Stále jsem v údivu, že to funguje. Moc děkuji.
Alena Š.

Copyright © 2016 2000 SLOVÍČEK | info@2000slovicek.cz

Aplikaci s vytvořil Jakub Vančišin